Nové tablety na čistenie a čistiaci prášok Caffenu® sú tu! Ideálne riešenie pre perfektne čistý kávovar doma aj v podniku.

Caffenu® s hrdosťou oznamuje nový sortiment čistiacich tabliet a čistiacich práškov, ktorý možno použiť na čistenie domácich aj komerčných kávovarov. Tieto nové produkty s vylepšenou formulou, ktorá obsahuje až o 30% viac účinnej látky, ako predošlá nájdete na našom e-shope.

Čistiace tablety Caffenu®

Čistiace tablety Caffenu® odstraňujú špinavé kávové oleje, pachy a horké triesloviny, ktoré sa zhromažďujú vo vnútri varných jednotiek, bojlerov a filtrov kávovarov. Vďaka silnému odmasťovaciemu prostriedku čistí kávovary ako žiaden prostriedok či roztoky. Pravidelné čistenie predlžuje životnosť vášho stroja a prispieva k dokonalej chuti kávy. Tieto tablety sú vhodné pre plne automatické kávovary, espresso a filtračné kávovary.

Čistiaci prášok Caffenu®

Vaši zákazníci si zaslúžia povedať: „je to šálka skutočne čerstvej kávy“. S čistiacim práškom Caffenu® budú vaše kávovary naďalej pracovať perfektne a zaistia vždy tú najlepšiu kávu. Tento koncentrovaný, rýchlo pôsobiaci čistiaci prostriedok odstraňuje špinavé kávové oleje, pachy a horké triesloviny vo vnútri varných jednotiek, bojlerov, filtrov a ventilov. Tento prášok je určený pre komerčné účely, pri ktorých potrebujete mať kávovar vždy čistý a pripravený na zabezpečenie konzistentnej kvality každej šálky kávy. Vhodné pre plne automatické kávovary a espresso kávovary. Jedno balenie obsahuje až 900g tejto vysoko účinnej čistiacej formuly.

Test čistiaceho prášku Caffenu®

Pripravili sme si pre vás porovnanie dvoch našich čistiacich prostriedkov zameraných na využitie pri čistení hláv, filtrov a pák kávovarov od všetkých usadenín. Hygiena kávovarov je dôležitá, pretože pravidelné čistenie kávovarov odstraňuje pachuť zatuchnutej kávy a kávových olejov. Káva si pri takomto čistení udržiava stále vynikajúcu chuť aj krému.

1. Pre porovnanie sme si vybrali čistiaci prášok Puly Caff, ktorý taktiež nájdete v našej ponuke a dlhodobo ho využívame pri pravidelnej hygiene kávovarov v podnikoch.

2. Ako testovací objekt, sme si vybrali sitko spršky La Cimballi m32. Úroveň zanesenia nečistotami sa javila rovnaká, ako máte možnosť vidieť na foto:

3. Na test sme použili 5g z každého čistiaceho prášku. Na fotkách môžeme vidieť, že čistiaci práčok Caffenu® (na fotke v pravo) má viditeľne jemnejšiu štruktúru.

4. Všetko je pripravené a nič nám nebráni porovnanie začať. Priebeh očistenia začína zaliatím hláv kávovarov vriacou vodou. Následne počkáme 15 minút.

5. Po uplynutí doby pôsobenia čistiacich práškov vodu vylejeme a ešte raz prepláchneme sitka vriacom vodou.

 

6. Po čistený vriacou vodou, hlavy ešte raz opláchneme v studenej vode.

Výsledok porovnania zaznamenáva posledná fotka. Z tejto fotky máme možnosť vidieť, že koncentrovanejšia formula, ktorú spoločnosť Caffenu® využíva, sa javí ako účinnejšia. Viac informácii ohľadom produktov Caffenu® nájdete na našom e-shope. V prípade záujmu o viac informácii, cene a množstve odberu pre Vašu prevádzku nás prosím kontaktujte.

Nezabudnite zdielať

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://www.eurosam.sk/nove-tablety-na-cistenie-a-cistiaci-prasok-caffenu-su-tu-idealne-riesenie-pre-perfektne-cisty-kavovar-doma-aj-v-podniku">
Twitter
Pinterest

Chcem odoberať nové články

Pridaj komentár