5 elementov

EUROSAM vám prináša profesionálny postup na prípravu dokonalej šálky kávy. Stačí, ak sa budete riadiť filozofiou 5 E. Filozofiou piatich elementov, ktoré spoločne pomáhajú tvoriť lahodnú a nezabudnuteľnú kávu.
5 elementov na prípravu kávy
Najdôležitejší element na prípravu perfektnej kávy

Voda

Najdôležitejší element na prípravu perfektnej kávy. Príliš vysoká tvrdosť vody ničí techniku, príliš mäkká voda vás pripraví o lahodnú krémovú penu na espresse. Nie ste si istí, ako je to u vás? Z našej ponuky špičkových filtrov a úpravní vody vám odporučíme ten najvhodnejší pre vašu prevádzku.

Kvalitná káva je zrnkom úspechu

Káva

Kvalitná káva je zrnkom úspechu. Spôsob pestovania, zber, praženie a mletie určujú jej kvalitu. Vyberte si z celosvetovo najpredávanejších značiek. Davidoff Café, Tchibo, Piacetto či Vista? Máme. A radi sa podelíme.

Nepodceňte dôležitosť správneho mletia kávy

Mlynček

Nepodceňte dôležitosť správneho mletia kávy. Najmodernejšie mlynčeky, ktoré ponúkame nemajú zásobníky na mletú kávu, ale pomelú presnú dávku kávy do páky kávovaru. Vďaka tomu získate niečo, čo si zákazníci cenia – čerstvosť. V každej jednej šálke kávy.

Kvalitný kávovar je dôležitý

Stroj

Bez kvalitného a presne nastaveného kávovaru by to nešlo. Od dokonalého espressa vás môžu deliť dôležité detaily, ako napríklad objem vody v kávovare. Poradíme vám, ktorý z našich kávovarov je pre vás najvhodnejší a ako ho správne nastaviť.

profesionálna znalosť prípravy kávy

Človek

Barista je kúzelník, ktorý svojím umením spojí všetky elementy ladne dokopy. Rýchlosť, zručnosť, profesionálna znalosť prípravy kávy a precíznosť. To sú schopnosti, ktoré rozhodujú o úspechu vašej prevádzky. EUROSAM vám pomôže vyškoliť personál skúsenými baristami.

Konfigurátor produktov

Hľadáte konkrétnu skupinu produktov? Vyskúšajte náš konfigurátor, ktorý vám odporučí to najvhodnejšie riešenie pre vašu prevádzku.

zistiť viac

Technická podpora 24/7

Viac ako desaťročné skúsenosti nám nedovolia poradiť vám inak ako profesionálne a s prehľadom. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.