Servis kávovarov

Dlhoročným používaním či nedodržiavaním správnej hygieny sa aj na tej najlepšej mašinke môžu vyskytnúť nedokonalosti...
5 elementov na prípravu kávy
profesionálna znalosť prípravy kávy

Servis moderných kávovarov

Odviesť tie najlepšie služby pre zákazníka je pre nás samozrejmosťou. Aby sme to dokázali, učili sme sa od tých najlepších. Preto naši servisní pracovníci absolvovali odborné stáže v európskych centrálach značiek najzvučnejších mien, ako sú Mahlkönig, La Cimbali, Jura či SPM. Až dlhoročná prax nás však posunula tam, kde sme teraz. V prípade potreby servisu našich výrobkov vám radi pomôžeme 24/7.

profesionálna znalosť prípravy kávy

Opravujeme aj historické kávovary

Máte kúsok, ktorý by sa nestratil ani v múzeu? Historické kávovary sú pre nás slabosťou. Okrem toho, že ich vyhľadávame, zbierame a zbožňujeme, tiež ich opravujeme a repasujeme. K týmto výnimočným strojom pristupujeme s rešpektom a urobíme všetko preto, aby aj váš kúsok kaviarenských dejín pokračoval v písaní histórie prvotriedne pripravených espress.

profesionálna znalosť prípravy kávy

Prevencia

Po vojne je každý generál, preto vám dáme tip ešte pred jej začiatkom – najlepším servisom kávovaru je prevencia. Filtráciou vody môžete predísť zavápneniu špirály, pravidelným čistením mastnoty udržíte výbornú chuť kávy a zanedbávať sa neoplatí ani mlynček a páku. Poctivá údržba kávovaru vám denne zaberie 10 minút.

Konfigurátor produktov

Hľadáte konkrétnu skupinu produktov? Vyskúšajte náš konfigurátor, ktorý vám odporučí to najvhodnejšie riešenie pre vašu prevádzku.

Technická podpora 24/7

Viac ako desaťročné skúsenosti nám nedovolia poradiť vám inak ako profesionálne a s prehľadom. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

+421 42 433 19 19