Hotel

Káva Káva pre hotel, riešenia na mieru
Káva, čaj na raňajky Eurosam

Raňajky

Nie nadarmo sa hovorí, že raňajky sú základom dňa. Nie je to však len o jedle. Výborná šálka kávy, čaju či osviežujúci džús – to sa jednoducho pýta. Radi vám pomôžeme s výberom nápojov a odporučíme ten najvhodnejší kávovar pre vašu prevádzku.

Zobraziť produkty
Room servis, káva a čaj priamo v izbe

Room servis

Room servis je (nielen) náročnejšími klientmi čoraz viac vyhľadávaný. Ukážte svojim hosťom, že sú pre vás dôležití. Doprajte im pohodlie v podobe šálky výbornej kávy či čaju priamo v izbe. Nič nepadne lepšie, ako vychutnať si svoj obľúbený nápoj v pokoji a bez starostí.

Zobraziť produkty
Riešenia pre lobby bar

Lobby bar

Lobby bar možno považovať za srdce vášho hotela. Naše dlhoročné skúsenosti potvrdzujú, že predaj horúcich nápojov je najvyšší práve na tomto mieste. Z toho však plynie obrovská zodpovednosť ponúknuť hosťom naozaj len to najlepšie. Presvedčte ich, že sú na správnom mieste svojou ponukou.

Zobraziť produkty
Kompletné riešenia pre nočný bar

Nočný bar

Doprajte svojim hosťom pocit výnimočnosti a exkluzivity - vo dne aj v noci. 😊 Ponúknite im jedinečné druhy káv a čajov, ku ktorým sa bežne nedostanú. Za odmenu získate spokojných hostí, ktorí sa k vám radi vrátia.

Zobraziť produkty
Služby pre Wellness

Wellness

Hotelový wellness je vyhľadávaným miestom, od ktorého hostia očakávajú relax, bezstarostnosť a načerpanie nových síl. K chvíľam oddychu a regenerácie však neodmysliteľne patria momenty strávené pri obľúbenom nápoji. Získajte si svojich hostí profesionálnymi službami, ktoré ocenia.

Zobraziť produkty

Konfigurátor produktov

Hľadáte konkrétnu skupinu produktov? Vyskúšajte náš konfigurátor, ktorý vám odporučí to najvhodnejšie riešenie pre vašu prevádzku.

zistiť viac

Technická podpora 24/7

Viac ako desaťročné skúsenosti nám nedovolia poradiť vám inak ako profesionálne a s prehľadom. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.