Nová Davidoff Café Limitovaná edícia Topaz: objavte poklady prírody prostredníctvom šálky kávy

Limitovaná edícia Davidoff Café je unikátnou zmesou výberových zŕn Arabica z Kolumbie, zostavených podľa špeciálne vytvorenej receptúry. Nová káva Davidoff predstavuje exkluzívnu a časovo obmedzenú ponuku, ktorá je k dispozícii od novembra 2019. Jej chuť, vzhľad a dojem sú inšpirované drahokamom „Topaz“, ktorý je nazvaný podľa ostrova Topasos v Červenom mori.

Nová Davidoff Café Limited Edition Vás pozýva preskúmať fascinujúce prírodné bohatstvo. Vzdáva hold kráse a energizujúcej povahe špeciálneho drahokamu: topaz. Najnovšia zmes káv vzdáva poctu lákavým aspektom sveta, ktoré sú zastúpené povahou drahokamov: kávové zrná a drahokamy sú svojím charakterom hodnotné a jedinečné. V najnovšej limitovanej edícii sú najvyberanejšie zrná Arabica z Kolumbie dokonale vyladené do prémiovej zmesi kávy, čím vytvárajú perfektnú šálku kávy Davidoff. Exkluzívne balenie obsahuje unikátne dizajnové prvky: zloženie brilantných, trblietavých farieb s jasnými a lesklými prvkami vytvára fascinujúci dizajn podobný topazu. Jeho chuť a vzhľad osloví mladých, moderných, dynamických ľudí – rovnako ako by potešila vizionára a zakladateľa značky Zino Davidoff.

Topaz grounded

Pre viac informácií o produkte kliknite

Hamburg 2019 Milovníci kávy z celého sveta oceňujú a vychutnávajú si cenné, jedinečné vlastnosti našich exkluzívnych kávových zmesí. Špeciálny recept zvolený pre najnovšiu verziu Davidaz Café Limited Edition Topaz Vám umožňuje objavovať poklady prírody v jedinečnom zážitku pre Vaše zmysly. 100% Arabica, majstrovsky zložená do vkusnej, vysoko kvalitnej zmesi, vytvára perfektnú šálku kávy Davidoff. Môžete si vybrať z dvoch druhov: pražená mletá alebo instantná. Obe možnosti prekvapia jemnou a intenzívnou vôňou. Vďaka špeciálnemu procesu pomalého praženia káva Coffee Roasted Ground uchváti chuťové bunky príjemnými tónmi mandarínky, zatiaľ čo Instant Coffee s vyváženými tónmi prináša do pohára náznak tmavej čokolády.

Topaz instant

Pre viac informácií o produkte kliknite

Topaz: jedinečný drahokam, jedinečná káva

Limitovaná edícia so svojimi špeciálne vybranými ingredienciami sa dodáva v nádherne navrhnutom balení. Ako pocta večnej kráse prírody a drahokamov topaz bol vybraný exkluzívny a elegantný dizajn v luxusnom vzhľade. Rovnako ako topaz, jeho vynikajúci dizajn zaujme teplými, žiarivými a trblietavými farbami v kombinácii s jasnými, lesklými prvkami.

Fascinujúca, jedinečná a dostupná iba na obmedzený čas

Táto nová edícia Davidoff Café Limited bude dostupná iba po obmedzenú dobu, počnúc novembrom 2019. Topaz je ideálny pre milovníkov kávy, ktorí ocenia vynikajúce kvalitatívne štandardy stanovené spoločnosťou Zino Davidoff.

Nezabudnite zdielať

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://www.eurosam.sk/nova-davidoff-cafe-limitovana-edicia-topaz-objavte-poklady-prirody-prostrednictvom-salky-kavy">
Twitter
Pinterest

Chcem odoberať nové články

Pridaj komentár