Vyrábajú najtichší stroj na svete. Kávovary Macchiavalley si kúpite už aj na Slovensku

Netajíme sa tým, že v Eurosam najradšej spolupracujeme s firmami, ktoré vidia svoju budúcnosť ružovo vďaka investíciam do inovácií, nenechajú sa opantať krátkodobými trendmi a veria v nadčasovosť a na prvom mieste je pre ne kvalita. Preto máme veľkú radosť, že sme do našej ponuky a zároveň na slovenský trh priniesli špičkové automatické kávovary a espresso stroje značky Macchiavalley. Čím si nás získali?

Čím sú kávovary Macchiavalley výnimočné

„Made in Germany“, tri slová, ktoré toho prezradia o výrobku viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Čo vám napadne ako prvé? Ak kvalita, sme na spoločnej palube. Kávovary Macchiavalley sú povestné svojou spoľahlivosťou, ktorá uspokojí aj najnáročnejších klientov – či už sú to hotely, kancelárie, reštaurácie, alebo kantíny.

Spoločnosť tiež investuje nemalé prostriedky do inovácií, napríklad v Macchiavalley zistili, že až 50 % všetkých nahlásených porúch kávovarov spôsobila nedostatočná údržba systému na mlieko. Namiesto toho, aby školili baristu za baristom a drilovali správne čistenie, zatvorili sa v laboratóriu a vytvorili systém, ktorý sa vyčistí sám. Aké jednoduché, však?

Samozrejme, prejaví sa to vo vyššej cene, ale s tou pri špičkovej kvalite musíte počítať. Na druhej strane vďaka týmto inováciám získate množstvo výhod: od nižšej spotreby energie cez dokonalú chuť kávy, na ktorej stojí váš úspech, až po špičkový dizajn. Navyše spoločnosť nezanedbáva ani rovnováhu medzi ekonomickým úspechom a trvalou udržateľnosťou výroby. To určite uvítajú ďalšie generácie.

Macchiavalley prináša najtichší kávovar na svete

Macchiavalley však nie je len zárukou kvality, ako to už zväčša pri nemeckých výrobcoch – áut, svietidiel, kuchýň či nábytku – býva, aj tu môžete počítať s minimalistickým nadčasovým dizajnom. Dizajnom, ktorý zbiera ocenenia doma i vo svete, z veľkého úspechu sa tešil napríklad automatický kávovar Nevis.

Macchiavalley front

V roku 2017 získal kávovar Macchiavalley Nevis prestížne ocenenie iF Design za produktový dizajn. Tým sa však jeho výnimočnosť nekončí, nie je len krásny, ale poteší aj funkčnosťou – vďaka dotykovému displeju je jeho ovládanie nielen jednoduché, ale používateľa sprevádza samotnou prípravou kávy. Tiež poteší jeho robustné vyhotovenie – Nevis je vyrobený z ocele, čo dopomáha aj jeho minimalistickému a exkluzívnemu vzhľadu.

Macchiavalley side

Macchiavalley Nevis je ako stvorený do kancelárií, pretože samotní výrobcovia o ňom hovoria, že je to najtichší kávovar na svete. Pritom má dva mlynčeky. Ako je to možné? Motorčeky oboch mlyncov sú ukryté v špeciálnom púzdre, ktoré tlmí hluk. Aj do tejto inovácie plynuli nemalé prostriedky, a to len preto, lebo si v Macchiavelley povedali, že v kancelárii 21. storočia nie je priestor na zbytočný hluk.

Prečo sme si vybrali Macchiavalley

Kávovary Kees van der Westen, Mahlkonig, či La Rhea získali k sebe ďalšieho silného hráča: značku Macchiavalley. O to väčšiu radosť máme, že sme ju ako prví priniesli na slovenský trh. A máme na to dobré dôvody: veríme vízii spoločnosti, sme presvedčení o kvalite jej výrobkov, očakávame, že ďalšie stroje budú ešte kvalitnejšie, kvôli nemalým investíciám do inovácií.

Pri zaradení kávovarov Macchiavalley do ponuky nenechávame nič na náhodu, už dnes má za sebou náš tím zaškolenie, testovanie, rozoberanie aj opravovanie strojov tejto značky. V prípade, že by ste sa rozhodli pre tento kávovar a potreboval by servis, dostane ho u nás na Slovensku, nebudeme ho posielať do Nemecka.

Chcete sa dozvedieť o značke viac? Pozrite si ponuku kávovarov Macchiavalley v našej ponuke.

Nezabudnite zdielať

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://www.eurosam.sk/vyrabaju-najtichsi-stroj-na-svete-kavovary-macchiavalley-si-kupite-uz-aj-na-slovensku">
Twitter
Pinterest

Chcem odoberať nové články

Pridaj komentár